Najlepsze dla maluszka

Pełnowartościowe mleko początkowe

Wybierając mleko zastępujące karmienie piersią chcemy mieć pewność, że dostarczy ono dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dlatego w trosce o zdrowie niemowląt naukowcy stworzyli mleko początkowe Bebilon ProNutra 1, które może być stosowane już od pierwszych dni życia maluszka. Zawiera odpowiednią mieszankę klinicznie przebadanych składników. Dzięki temu możemy mieć pewność, że podajemy naszym pociechom to, co w jak najlepszy sposób będzie wspomagało ich rozwój.

Czy można całkowicie zastąpić karmienie piersią mlekiem Bebilon ProNutra1?

To najczęstsze pytanie zadawane przez młode matki, chcące podawać swoim dzieciom mleko zastępcze. Najlepsze dla niemowlęcia jest oczywiście mleko matki, jednak czasami z wielu różnych przyczyn kobiety nie mogą karmić piersią. Zatem w takiej sytuacji, po wcześniejszej konsultacji z lekarzem specjalistą, można spokojnie zastąpić mleko matki mlekiem Bebilon ProNutra1.  Wspiera ono rozwój organizmu dziecka, zawiera odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych oraz jest polecane przez pediatrów. Młode matki zatem nie muszą martwić się już o zbilansowane odżywianie swoich niemowląt. To najwyższej jakości mleko w proszku doskonale wspiera organizm maluszka już od pierwszych dni życia. Bo właśnie wtedy odżywianie jest szczególnie ważne dla późniejszego rozwoju dziecka.

Idealna kompozycja składników odżywczych

Mleko Bebilon ProNutra 1 jest skomponowane tak, aby dostarczyć Twojemu maluszkowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i mineralnych. Zawiera ono wszystko to, co pomoże Twojemu dziecku w rozwoju podczas tego jakże ważnego okresu życia. Unikalna kompozycja oligosacharydów, kwasów DHA oraz kwasów Omega 3 jest dokładnie przebadana klinicznie  przez najlepszych specjalistów. Wszystko po to, aby zapewnić dziecku wszystko co najlepsze i niezbędne dla jego rozwijającego się organizmu. Ta przemyślana formuła zapewnia maluszkom idealne, zbilsowane odżywianie.

Dziecinnie prosty sposób przygotowania

Mleko Bebilon ProNutra 1 nie jest trudne w przygotowaniu, dzięki temu możemy poświęcić więcej czasu naszym pociechom. Wystarczy tylko dodać odpowiednią ilość proszku do butelki z wcześniej przegotowaną i ostudzoną wodą oraz energicznie potrząsać przez około 10 sekund. Jedno idealnie zaprojektowane  pudełko zawierające 1200 g pełnowartościowego mleka w proszku to aż 59 porcji zdrowego posiłku.

Gdy dziecko urośnie…

Produkty marki Bebilon pomagają rodzicom w prawidłowym  odżywianiu dzieci nawet w późniejszych miesiącach życia. Z myślą o potrzebach Twojego maleństwa marka Bebilon spełnia jego wymagania również w  kolejnych miesiącach.

To Ty wybierasz dla swojego maluszka to, co najlepsze. Zawsze pomoże Ci w tym Bebilon.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *